Loading...
NEDEN BİZ?

Kaliteli Hizmet

Uzman Teknik Ekip

Ücretsiz Keşif

Kurulum Sonrası Güvenilir Müşteri Desteği

KISACA MAVİ AKIM ENERJİ

Mavi Akım Enerji 2003 yılından beri güneş enerjisi, doğalgaz taahhüt, ısıtma-soğutma, ısı pompası uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Eskişehir Merkez'in yanı sıra Kütahya Merkez ve Tavşanlı ofislerimizde hizmetinizdeyiz.

Firmamız, KW ölçekten MW ölçeğe on-grid ve off-grid sistemler kurma konusunda önemli bir tecrübeye sahip olup kırsalda tarımsal su pompalama ve köy su deposu pompalama sistemlerinde anahtar teslim çözümlere sahiptir. Ayrıca bu kapsamlarda proje başvuruları ve mühendislik hizmetleri de vermektedir.

DAHA DETAYLI ŞEKİLDE MAVİ AKIM ENERJİ
TARİHÇE: Mavi Akım Enerji 2003 yılından beri güneş enerjisi, doğalgaz taahhüt, ısıtma-soğutma, ısı pompası uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektedir. 
 
GES FAALİYET ALANLARI: Firmamız, kW ölçekten MW ölçeğe on-grid ve off-grid sistemler kurma konusunda önemli bir tecrübeye sahip olup kırsalda tarımsal su pompalama ve köy su deposu pompalama sistemlerinde anahtar teslim çözümlere sahiptir. Ayrıca bu kapsamda proje başvuruları ve mühendislik hizmetleri de vermektedir.
 
GES FAALİYET BÖLGELERİ: Eskişehir Merkez'in yanı sıra Kütahya Merkez ve Tavşanlı ofisleri bulunan firmamız Eskişehir, Kütahya, Uşak, Afyon ve Ankara illerinde enerji kurulum, montaj ve satış faaliyetleri sürdürmektedir. Bunlardan ayrı, zaman zaman da Avrupa ülkelerine enerji ve yakma sistemleri ihracatı gerçekleştirmektedir.
 
ŞİRKET KADROSU: Kendisini günün koşullarına sürekli olarak uyarlayan Mavi Akım Enerji, Güneş Enerji Santrallari (GES) uygulamalarının yüksek uzmanlık isteyen gereksinimlerine istinaden firma kadrosunu güçlendirme ihtiyacı hissetmiş, sektörü tanıyan ve uygulama tecrübesine sahip mühendis, teknisyen ve akademisyenleri kadrosuna katmıştır.
 
ÇÖZÜM ORTAKLARI: Mavi Akım Enerji, bayilik sisteminin ve servis ağının gücünü bilen bir firma olarak Güneş Enerjisi sektöründe de uygulama ve taahhüt hizmetlerinde arkasına güçlü markalar alarak yoluna devam etmektedir. Bu amaçla firmamız, Fronious , Huawei ve Mexxsun gibi güçlü inverter markalarının System Partneri olarak çalışmakta olup Gazioğlu ve Smart güneş panellerinin çözüm ortağı olarak satış ve kurulum hizmetlerine devam etmektedir.